Почесне консульство Литовської Республіки

ЦЕНТР ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА

23 лютого 2018 року Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс відкрив перший Центр литовського права на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Центр литовського права – це платформа для підтримки та налагодження зв’язків із литовськими колегами, практиками та науковцями, для студентів та курсантів ДДУВС – унікальна можливість удосконалити вивчення міжнародного законодавства, навчання та стажування у провідних вишах Литовської Республіки та Європейського Союзу завдяки програмам студентських обмінів.

Контакти Центру: http://dduvs.in.ua

Мета діяльності Центру

Об'єднання, координація та міждисциплінарна інтеграція діяльності університету, інших освітніх закладів, установ та організацій України щодо дослідження проблематики литовського законодавства та європейської юридичної доктрини в цілому.

Центр здійснює

Прогнозування, планування, організацію та координацію дослідницької, освітньої та презентаційної роботи у напрямі вивчення та адаптації норм європейського права, зокрема на прикладі законодавчої системи Литовської Республіки, у вітчизняному правовому просторі, налагоджує співробітництво у цьому напрямі із вітчизняними та зарубіжними вищими навчальними закладами, науковими організаціями, установами, державними органами та бізнес структурами.

Пріоритетні види діяльності

-науково-дослідна;
-науково-методична;
-навчально-консультативна;
-культурно-освітня;
-інформаційна;
- видавнича.

Завдання Центру:

01

Сприяння проведенню здобувачами вищої освіти і викладачами наукових досліджень з актуальної проблематики литовського законодавства та європейської юридичної доктрини в цілому.

02

Організація та проведення, у тому числі за участю викладачів із вищих навчальних закладів Литовської Республіки, навчальних занять із здобувачами вищої освіти і викладачами університету спрямованих на отримання знань з європейського законодавства та європейської юридичної доктрини.

03

Пошук партнерів з кола вищих навчальних закладів, наукових установ та інших державних і недержавних утворень для проведення спільних навчальних та наукових заходів.

04

Забезпечення належного мас-медійного та Інтернет- представництва наукової діяльності університету, ефективний науковий паблик рілейшнз та брендинг наукових шкіл університету.

05

Проведення міжнародних конференцій, наукових семінарів, круглих столів та інших подібних заходів.

06

Збирання, обробка й оперативне поширення інформації про умови навчання та стажування у навчальних закладах Литовської республіки, країнах європейського Союзу, про можливості участі студентів та викладачів у міжнародних програмах і проектах.

07

Надання допомоги студентсько-курсантській молоді у встановленні контактів з професорсько- викладацьким складом вищих навчальних закладів та наукових установ Європейського Союзу.

08

Пошук та розширення міжнародних контактів, необхідних для наукової, навчально-методичної роботи. науково-практичної та навчально-методичної роботи.

09

Встановлення та підтримання зв'язків з дипломатичними представництвами Литовської Республіки, країн Європейського Союзу, фондами та місіями в Україні.

10

Моніторинг національного законодавства, його порівняльний аналіз із законодавчими системами країн Європейського Союзу, зокрема Литовської Республіки.

Співпраця у міжнародному форматі стає масштабнішою

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сьогодні відбулась робоча зустріч представників вишу з литовськими колегами. Докладніше про ключові питання – далі. Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, ректор Каунаського

Читати далі »

Реформування системи правосуддя: нові підходи та концепції сформовані

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сьогодні відбулося засідання Дніпропетровської Регіональної Ради Реформ Правосуддя на тему «Реформа сектору юстиції: пріоритетні питання». У ньому взяли участь судді, міжнародні експерти, адвокати тощо. До обговорення долучилася

Читати далі »

Делегація Литви ознайомилася із діяльністю психотренінгового центру у ДДУВС

Представники Литовської Республіки відвідали Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. У рамках візиту відбулася робоча зустріч із керівництвом вишу, а також ознайомлення гостей із особливостями створення та функціонування психотренінгового комплексу. Як це було –

Читати далі »

ВІЗИТ ВІЦЕ-МІНІСТРА ЕКОНОМІКИ ЛИТВИ ДО ЦЕНТРА ПРАВА

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні дослідження правових та економічних процесів у контексті євроінтеграції» відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. До роботи заходу в рамках українсько-литовського бізнес-форуму долучилися і представники делегації Литовської Республіки. Відкрила

Читати далі »

КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ

Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк разом із ректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та директором Центру литовського права Андрієм Фоменко нагородили переможців конкурсу науково-популярних есе “Україна-Литва: партнерство у правовому

Читати далі »

ВСІ НОВИНИ

Прокрутити вгору