Почесне консульство Литовської Республіки

КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ

Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк разом із ректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та директором Центру литовського права Андрієм Фоменко нагородили переможців конкурсу науково-популярних есе “Україна-Литва: партнерство у правовому полі”.

На фінал конкурсу надійшло понад 40 робіт.

Конкурс есе проходив у грудні поточного року з метою розвитку у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни, а також підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

У заході також взяло участь Посольство Литовської Республіки в Україні, від якого переможці отримали цінні подарунки.

“У Литві весь 2018 рік був присвячений святкуванню 100-річчя відновлення своєї державності, тому він запам’ятається безліччю цікавих заходів, але головним досягненням, можемо по праву вважати, відкриття в Дніпрі першого в Україні Центру литовського права. Сьогоднішня подія в черговий раз доводить, що цілі Центру виконуються в повному обсязі. Міністерство закордонних справ, Посольство і Почесне консульство Литви будуть всіляко підтримувати всі починання Центру литовського права. За нашою ініціативою кращі роботи будуть відправлені колегам в МЗС Литовської Республіки для ознайомлення і для подальшої роботи з ними” – зазначив Почесний консул.

ЦЕНТР ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору