Почесне консульство Литовської Республіки

Співпраця у міжнародному форматі стає масштабнішою

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сьогодні відбулась робоча зустріч представників вишу з литовськими колегами. Докладніше про ключові питання – далі.

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, ректор Каунаського університету імені Вітаутаса Великого Юозас Аугутіс, а також Почесний консул Литовської Республіки у Дніпрі Віталій Півняк зустрілися із проректором ДДУВС Ларисою Наливайко, деканами та іншими представниками студентських факультетів.

Представників Литовської Республіки, перш за все, відзначили почесними дипломами за активну співпрацю із Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ.

Серед питань, що обговорювалися – презентація закладу вищої освіти, визначення ключових результатів діяльності Центру литовського права, а також розробка нових ідей щодо спільних проектів у подальшому.

Проректор ДДУВС Лариса Наливайко розповіла про науковий та освітній напрями діяльності вишу. Докладніше зупинилася на презентації Центру литовського права, який вже майже 2 роки функціонує на базі університету. Акцентувала увагу проректор ДДУВС і на ключових завданнях центру: обмін досвідом, спільне проведення наукових заходів, підготовка наукових статей.

«Це можуть бути різноманітні напрями, у тому числі спільні наукові дослідження. Ми запрошуємо ваших колег до складу редколегії Наукового вісника ДДУВС. Із задоволенням готові працювати з вами й у такому форматі», – зазначила Лариса Романівна.

У ході зустрічі була докладно презентована діяльність студентських факультетів вишу. Так, декан факультету соціально-психологічної освіти та управління Олег Агарков підкреслив, що студенти зацікавлені в тому, щоби отримати якісну європейську освіту. Він також запропонував литовським колегам співпрацювати у напрямах здійснення наукових досліджень, підготовки колективних монографій та навчальних посібників, обміну лекторами тощо.

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс подякував за теплий прийом та зазначив, що таке співробітництво неодмінно буде мати конкретні результати та нові проекти.

«Ви не просто створили куточок Центру литовського права. Ми встановили справжні робочі відносини, і зараз маємо змогу обговорювати конкретні напрями і програми, щодо реалізації яких литовський університет може допомогти. Ми готові ділитися досвідом. І я впевнений, що нашим колегам також є чому у вас повчитися», – підкреслив Марюс Януконіс.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся ректор Каунаського університету імені Вітаутаса Великого Юозас Аугутіс. Він зауважив, що наразі відкрилося чимало можливостей для тісної співпраці двох вишів. Розповів і про можливості литовських студентів отримувати подвійний диплом, навчатися у Літній школі права чи навіть здобувати цінні знання у лабораторії з вивчення штучного інтелекту та розпізнавання голосу. Серед перспектив виокремив курси з IT-технологій, які можна ініціювати у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

«Переконаний, що є можливість працювати за усіма цими напрямами, розширювати потенціал. Варто говорити не тільки про навчання за обміном для студентів, а й про тісне наукове співробітництво», – акцентував увагу Юозас Аугутіс.

У рамках зустрічі гості вишу були присутні на судовому засіданні, змодельованому студентами та курсантами.

Окрім цього, іноземним колегам презентували психотренінговий комплекс.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору