Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ ВІЦЕ-МІНІСТРА ЕКОНОМІКИ ЛИТВИ ДО ЦЕНТРА ПРАВА

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні дослідження правових та економічних процесів у контексті євроінтеграції» відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. До роботи заходу в рамках українсько-литовського бізнес-форуму долучилися і представники делегації Литовської Республіки.
Відкрила науковий захід проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко.
У роботі конференції взяли участь здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. До участі в конкурсі було подано 40 робіт. Лише 19 з них відібрано для публічного захисту. Окрему роботу англійською мовою було підготовлено безпосередньо в рамках діяльності Центру литовського права.
Серед тем, які розглядали студенти та курсанти – феномен масової культури як фактор трансформації масової свідомості, право на доступ до інтернету в епоху глобалізації, агресія в кримінальному праві у міжнародному та національному вимірах, тероризм як загроза національній безпеці тощо.
Після захисту доповідей члени журі обрали найкращих. Ними стали: студентки юридичного факультету Дар’я Фоміна та Марина Зєлєніна, курсантки факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Євгенія Денисенко та Віолетта Рец, курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Марина Патріман, студентка юридичного факультету Дар’я Возна та студентка факультету соціально-психологічної освіти та управління Руслана Сокол.
До церемонії нагородження долучилися почесні гості – представники делегації Литовської Республіки: Віце-міністр економіки та інновацій Литовської Республіки Катерина Рояка, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Президент Вільнюської торгово-промислової та ремісничої палати Сігітас Леонавічус, а також Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк.
У рамках візиту литовської делегації до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулася робоча зустріч керівництва вишу з почесними гостями.

     

    Поділитись:

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Прокрутити вгору