Почесне консульство Литовської Республіки

ЛИТОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО

Литовський культурно-діловий центр «Гінтарас»

У червні 2002 року було засновано Литовський культурно-діловий центр «Гінтарас» (ЛКДЦ).  Головою  центру є Галина Миколаївна  Хмель-Дунай, заступник  голови – Йонас Шейкус.  До складу ЛКДЦ входить близько 50 осіб, він має міський осередок у м. Нікополь, члени литовського центру проживають у Камʼянському, Павлограді, Новомосковську.

«Гінтарас»  об’єднує  українців  литовського походження, а також громадян Литви, які проживають в Дніпропетровській області, людей, пов’язаних з Литвою науковими, виробничими, особистими стосунками або тих, хто має бажання познайомитися з цією європейською країною,  її багатим історичним і культурним надбанням.

Хоровий колектив «Рамунєлє»

У січні 2004 року був заснований хоровий колектив «Рамунєлє»,  в репертуарі якого литовські народні пісні. В місті Камʼянське є хоровий колектив «Гєсмє» та дитячий танцювальний колектив  «Саулєгража». Творчі колективи беруть участь у фестивалях литовської пісні і танцю, організованих  литовськими  товариствами  України, різноманітних культурних заходах області та міста.

ЛКДЦ  «Гінтарас» чекає на зустрічі  з людьми,  яким близька Литва або вони хотіли б про неї дізнатись більше.  Ми готові розширити межі своєї співпраці з діловими партнерами Литви та України, особливо тепер, коли Литва є членом Європейської Спільноти.

Спеціалісти ЛКДЦ  можуть  виконати переклади з литовської мови,надати консультацію з питань навчання, лікування, відпочинку, навчити литовської  мови.

Контакти:

Голова ЛКДЦ Г.Хмель-Дунай

тел. (098 ) 098 87 53

Заступник голови ЛКДЦ Шейкус Йонас

тел. (056) 728 47 65 

Прокрутити вгору