Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ НАУКОВЦІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ГІРНИЧОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО КАУНАСУ

26-29 вересня поточного року відбувся візит науковців Дніпропетровської області до Литовської Республіки, Каунас. Науковий склад Національного гірничого університету, на чолі з ректором Г.Г.Півняком, відвідали Університет ім. Вітаутаса Великого з робочим візитом.

Це вже третя двохстороння зустріч, метою якої було обговорення перспективної співпраці між НГУ та Університетом ім. Вітаутаса Великого (ВМУ). Результатом візиту делегації НГУ стало підписання договору стосовно відкриття спільної бакалаврської програми «Світова політика та економіка» на основі діючого Меморандуму порозуміння від 12.04.2016 р.

Керівництво ВМУ організувало відвідування факультетів: політичних наук та дипломатії; гуманітарних наук, соціальних наук, природничих наук; юридичного факультету; факультету мистецтва; музичної академії; кафедри іноземних мов. Під час відвідування обговорювались питання організації спільних бакалаврських та магістерських програм, наукової співпраці, публікації наукових праць українських вчених у виданнях ВМУ, спільних наукових досліджень.

Відбулася зустріч в Адміністрації Президента Литовської Республіки з головним радником Президента з питань науки, освіти та культури. Під час зустрічі було повідомлено про результати візиту української делегації до ВМУ, які були високо оцінені литовською стороною.

Сторони дійшли згоди щодо підписання договору про відкриття спільної магістерської  програми «International Business Law» 01 листопада 2016 року на базі Національного гірничого університету. 

За сприянням Почесного консула Литовської Республіки у м. Дніпро Віталія Півняка, були підготовлені необхідні документи для групи науковців для можливості виїхати до країни Європейського Союзу.       

slider=232

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху