Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЛИТВИ ДО ДНІПРА

24 жовтня п.р. Дніпропетровську область з робочим візитом відвідала делегація Литовської Республіки на чолі з Лілією Жинєнє, Завідуючою управління двостороннього співробітництва Департаменту розвиваючого співробітництва Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

Це вже третя двохстороння зустріч, метою якої була оцінка результатів реалізації поточного проекту«Допомога східним регіонам України в реформуванні системи охорони психічного здоров’я і продовження реформування сектору психосоціальної реабілітації», а саме результатів втілення навчальної програми для медичних співробітників Дніпропетровської та Полтавської областей, яку було ініційовано сумісно Міністерством охорони здоров’я Литовської Республіки  та Почесним консульством Литовської Республіки у м. Дніпро.

За ініціативи Міністерства закордонних справ Литви, Почесним консульством Литовської Республіки у м. Дніпро було організовано зустріч литовських дипломатів з керівництвом Дніпропетровської ОДА. На зустрічі йшлося про хід реалізації проекту та його перші досягнення на поточний період, узгоджувався порядок подальшої роботи на 2017 рік.

В рамках візиту делегація ознайомилась з роботою двох медичних закладів, які є одними з успішних на ряду інших, безпосередньо залучених до навчальної програми лікарень, в яких литовським експертам були продемонстровані результати отриманих раніше знань та навиків на практиці.

За словами голови делегації, пані Жинєнє, українська й литовська сторони, вже досягли високого рівня міждержавної кооперації, зокрема в рамках даного проекту, що є результатом бажання та зусиль місцевих фахівців сфери охорони здоров’я реформувати сектор психосоціальної реабілітації за європейськими стандартами та вийти на новий, якісний рівень обслуговування.

slider=233

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору