Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЛЬНЮСЬКИЙ ДІМ ЛИТОВЦІВ ГОТОВИЙ ПРИЙНЯТИ ШОСТУ ГРУПУ ШКОЛЯРІВ

Уряд Литовської Республіки висловив готовність прийняти на 2019-2020 навчальний рік дітей з Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей, що постраждали у ході проведення ООС на сході України. Наразі, продовжуючи проект останніх п’яти років, готується до відправки 6-та група з 15 дітей-восьмикласників та вчителя української мови та літератури до міжнародної гімназії «Вільнюський дім литовців».

Дніпропетровська обласна державна адміністрація здійснює підбір групи, комплексну перевірку на наявність та відповідність законодавству України документів дітей для виїзду закордон, а також дозвільних документів відповідних органів опіки.

Почесне консульство здійснює повне забезпечення та супровід у вирішенні організаційних питань для безперешкодного перебування дітей у Литві упродовж всього навчального року. Попередньо, відліт групи заплановано на початок жовтня 2019 року.

Литва – це перша та поки єдина країна, що запрошує на безкоштовне навчання дітей із зони ООС. Загалом, вже 75 підлітків залучились до проекту за останні 5 років. Ті, хто показав найкращі результати, отримали можливість продовжити освіту у європейській країні. 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору