Почесне консульство Литовської Республіки

УКРАЇНСЬКИЙ КЛАС ВІЛЬНЮСЬКОЇ ШКОЛИ ПРИВІТАЛИ НА БАТЬКІВЩИНІ

30 липня 2019 року представники Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро привітали на Батьківщині школярів, юних переселенців та дітей учасників АТО, котрі протягом 10 місяців перебували в Литовській Республіці. На запрошення Міністерства освіти Литовської Республіки вони навчалися у “Вільнюському домі литовців” в 2018/2019 навчальному році. Діти, які постраждали внаслідок триваючих бойових дій на Сході України, отримали змогу безтурботно вчитися у європейській міжнародній гімназії, провести літні канікули у литовських таборах в містах Каунас, Німенчинe та Гіруляй, що також було свого роду реабілітацією, яка дозволяє відволіктися від жахів війни. Програма перебування реалізується при повній фінансовій підтримці литовського уряду. Цей проект уже змінив життя 75 дітей, які в такому юному віці не з чуток дізналися, що таке війна.

Такий проект став можливим завдяки співпраці Посольства Литовської Республіки в Україні, Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро, Міністерства освіти Литви, Міністерства закордонних справ Литви та Дніпропетровської ОДА.

Батьки зустрічають своїх дітей 

slider=392

video=24

 

Разом з батьками, дітей зустрічають представники Почесного консульства та радник голови Дніпропетровської ОДА, Віталій Литвин

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору