Почесне консульство Литовської Республіки

Вільнюська Міжнародна Гімназія знов відкрила двері українським школярам

11 листопада 2015 року з Дніпропетровська до міжнародної школи «Вільнюський Дім Литовців» на навчання відправилися 15 українських школярів. Така допомога Україні за програмою Литовського Уряду здійснюється вдруге. Як і раніше, дітям та викладачу української мови, якого також було запрошено Литовською Республікою аби маленькі українці продовжували вивчати рідну мову, вродовж 2015/2016 навчального року буде забезпечено безоплатне проживання, харчування, купівля сезонного одягу, кишенькові гроші та розважальні екскурсії прекрасною країною. За сприяння Почесного консула Литви в Дніпропетровську Віталія Півняка, школярам з нашої області та міста Луганськ було в оперативному порядку підготовлено проїзні документи. Посольство Литовської Республіки в Києві забезпечило український клас візами для виїзду до країни-члена ЄС. Для безпечності подорожі за маршрутом Дніпропетровськ – Київ – Вільнюс дітей супроводжувала представник Почесного консульства Литви Ганна Подлєсна.

Як показала практика попереднього навчального 2014/2015 року у Вільнюській гімназії, діти, сім’ї яких переселилися з зони АТО та відчули острахи війни, крім корисного досвіду та відпочинку на канікулах у мирній дружній країні, наповнилися  позитивними емоціями, знайшли нових друзів з різних куточків світу та наочно осягнули цілі, які ставить перед собою Україна йдучи євроінтеграційним шляхом.  

Бажаємо нашим школярам гарно провести цілий рік у Литві, відпочити та навчитися новому, адже молоді покоління будуватимуть Україну за принципами, які закладаються вже сьогодні. 

                                              

                                                        Почесний консул Литовської Республіки Віталій Півняк проводжає український клас 

                                                        slider=117

                                                         slider=118

                                                     Директор гімназії Гінтаутас Рудзінскас з вітальним словом до українських школярів 

                                                        slider=119

                                                   

 

 

 

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху