Почесне консульство Литовської Республіки

Старт проекту по започаткуванню психо-соціального реабілітаційного центру в Дніпропетровську

29 жовтня 2015 року до Дніпропетровська прибула литовська делегація на чолі з радником Міністра охорони здоров’я Литовської Республіки Арвідасом Скорупскасом для ретельної підготовки медичного персоналу Дніпропетровських лікарень та центрів до поглибленого тренінгового курсу психо-соціальної допомоги військовим та цивільним громадянам. За сприяння Почесного консула Литовської Республіки в Дніпропетровську Віталія Півняка спеціалістам було підготовлено дводенну програму перебування, під час якого заплановано зустрічі адміністративного та професійного характеру. Як і планувалося грантовий проект Європейського Парламенту, який було ініційовано Литовською Республікою, реалізуватиметься в Україні в Дніпропетровській та Полтавській областях.

Під час зустрічі з керівництвом Дніпропетровської державної обласної адміністрації Директор Вільнюського наркологічного центру Єміліс Сабата та Директор Вільнюського міського центру психологічного здоров’я Мартінас Марцинкєвічюс провели детальний екскурс проекту, визначивши його осноними аспектами біо-психо-соціальну допомогу цивільним громадянам та учасникам бойових дій. Передбачається, що у тижневий строк 5 груп по 6 учасників закритого тренінгу будуть навчатися за напрямками психіатрія, психологія, соціальний співробітник, медична сестра, кейс-менеджер. Навчатимуть спеціалісти з Литви за нормами та стандартами медичного облуговування ЄС.

Тренінг заплановано провести у кінці листопада. Програму затверджено Європейською Комісією  з питань охорони здоров’я та безпеки харчів. По завершенню навчання через місяць передбачається моніторінг втілення знань на практиці спеціалістами з ЄС.

slider=115

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору