Почесне консульство Литовської Республіки

Литовські спеціалісти розпочали навчальний курс психо-соціальної реабілітації

23 листопада 2015 року розпочалася експериментальна навчальна програма для медичних співробітників Дніпропетровської та Полтавської областей, яку було ініційовано сумісно Міністерством охорони здоров’я Литовської Республіки  та Почесним консульством Литовської Республіки в м. Дніпропетровськ за підтримки та згоди Дніпропетровської державної обласної адміністрації. Даний проект стане пілотним в Україні, і ознаменує собою практичне втілення реформування в Україні сфери медичного обслуговування у напрямі «Психо-соціальна реабілітація» відповідно до норм та стандартів Європейського Союзу. Така допомога Україні здійснюється у рамках загального курсу Литовського уряду на допомогу Україні в її евроінтеграційних прагненнях, поряд з допомогою у вирішенні нагальних проблем через бойові дії на Сході України.

По 30 учасників з Дніпропетровської та Полтавської областей пройдуть інтенсивні заняття зі спеціалістами  з Литовської Республіки протягом 5 робочих днів у закритому режимі у заміському комплексі нашого регіону. Передбачається, що підготовку здійснюватимуть за п’ятьма напрямами: психіатр, психолог, медична сестра, соціальний працівник, та нова для України спеціальність – ерготерапевт.  До навчання було залучено як працівників державних медичних закладів, так і невелику частку медиків-волонтерів за різними спеціальностями, які альтруїстично надають допомогу постраждалим учасникам бойових дій та членам іх сімей. По завершенню курсу учасники мають започаткувати нову практику надання медичної допомоги у своїх установах в рамках, які будуть визначені доцільними та не суперечитимуть українським законодавчо встановленим нормам.

Передбачається, що зі спливом одного місяця після завершення навчання, литовські спеціалісти знов приїдуть до України для моніторингу практичного втілення отриманих знань та навичок українськими медиками на своїх робочих місцях. За результатами литовської стороною буде визначено наскільки програма містить позитивний сенс для реалій української медичної сфери, та можливість її продовження і розширення.

                                                     slider=123

                                                     slider=124

   Почесний консул В.Півняк та радник голови Дніпропетровської ОДА В.Литвин відряджають медичних працівників на навчання

                                                     slider=128

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору