Почесне консульство Литовської Республіки

СВЯТКУВАННЯ 120-річчя ЗАСНУВАННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

Співпраця Литовської Республіки з Дніпропетровською областю у сфері освіти є одним із пріоритетних напрямів двосторонніх відносин. Керуючись бажанням й надалі розвивати та поглиблювати такі дружні відносини, 27 вересня поточного року, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та ректор Каунаського університету імені Вітаутаса Великого Юозас Аугутіс відвідали м. Дніпро.

На запрошення керівництва НТУ «Дніпровська політехніка» вони взяли участь в засіданні вченої ради та урочистостях з нагоди 120-річчя заснування політехніки.

slider=393

В своєму вітальному слові литовській делегації, Ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Г.Г. Півняк зазначив, що завдяки їх підтримці сьогодні в університеті функціонує Центр академічного співробітництва з країнами Балтії, реалізуються дві бакалаврські програми подвійних дипломів: «Світова політика та економіка» з Університетом Вітаутаса Великого та «Інвестиційна економіка» з Вільнюським технічним університетом імені Гедімінаса, дві магістерські програми: «Міжнародне бізнес-право» та «Менеджмент в освіті» з Університетом Вітаутаса Великого, з яким планується реалізувати найближчим часом бакалаврську програму подвійних дипломів «Міжнародні відносини». При сприянні Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро реалізовано два міжнародних проекти програми ERASMUS+. Це свідчить про активну інтеграцію університету до світового простору. Спільними зусиллями нам вдалося побудувати творчий осередок українсько-литовської кооперації у рідному місті, що дарує молоді європейські орієнтири, мотивує до міжкультурного діалогу і розбудови інклюзивного суспільства для майбутнього процвітання України та Литовської Республіки.

slider=397

Під час засідання вченої ради та на знак вдячності за змістовну багаторічну співпрацю, академік НАН України Геннадій Півняк вручив литовському колезі та пану Послу медалі Писаржевського.

slider=398

За сприяння очільника Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро Віталія Півняка, було організовано зустріч литовської делегації з керівництвом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для обговорення можливості підписання аналогічної програми подвійних дипломів, започаткування наукового співробітництва та системної підтримки та розвитку Центра литовського права.

slider=399

Цього ж дня, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні мав зустріч з новопризначеним головою Дніпропетровської облдержадміністрації. Посол відзначив високий рівень двосторонніх відносин, досягнутий за останні роки, ознайомив з динамікою українсько-литовських проектів, а також висловив готовність до подальшої взаємовигідної співпраці.

slider=395

Святковий концерт на честь 120-річчя заснування НТУ “Дніпровська політехніка” в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету

slider=401

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору