Почесне консульство Литовської Республіки

Візит Рамунаса Серпатаускаса до Дніпропетровська

Вже більше року українських бійців, які потребують реабілітації після страшних поранень, приймає дружня Україні Литовська Республіка. Виконання такої важливої місії як піклування про українських гостей у Литві з першого дня здійснює Рамунас Серпатаускас – командир 3-ї стрілкової роти «Союзу литовських стрілців» при Міністерстві оборони Литовської Республіки та добрий друг і помічник українських військових. Тож, 14 жовтня 2015 року по прильоту у Дніпропетровський аеропорт пана Рамунаса зустрічали військові, які встигли потоваришувати з ним за час проходження реабілітації, та  Почесний консул Литви в Дніпропетровську Віталій Півняк.

Керівництво Дніпропетровської держаної обласної адміністрації провело зустріч з паном Серпатаускасом, під час якої від імені всіх вдячних українських військових його було нагороджено медаллю «Захисникам Вітчизни» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» за вклад, який зроблено за весь час співпраці. Українська сторона висловила свою вдячність Рамунасу не лише за сумлінне виконанння службових обовязків, а й за добре, чуйне відношення до хлопців, які у скрутний для них час могли забути про нездужання веселими прогулянками та екскурсіями, які організовував литовський гість.

На дводенний візит пана Рамунаса за сприяння Почесного консульства Литви в Дніпропетровську заплановано програму, яка максимально познайомить литовського друга з Дніпропетровськом, його культурою, медичним, промисловим та оборонним комплексом.

slider=113

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору