Почесне консульство Литовської Республіки

ПЕРША ВІДПРАВКА БІЙЦІВ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ В 2017 РОЦІ

Україну з Литвою зближує не лише спільна історія та сусідське положення, а й подібні погляди на актуальні питання європейської та світової безпеки, спільні прагнення в політичній, економічній, соціальній та інших сферах. З початку активних бойових дій на сході України, Литовська Республіка одна з перших, хто простягнув руку допомоги. Вже три роки поспіль діє програма реабілітації українських військовослужбовців, що постраждали, відстоюючи право України на власну свободу та територіальну цілісність.

Міністерство національної оборони Литовської Республіки ініціювало продовження проекту  реабілітації  українських бійців у м. Друскінінкай в поточному році. 14 березня 2017 року Почесне консульство Литви сумісно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією направило перших 4 бійців закордон, щоб вони скористалися шансом повернутися до повноцінного життя.

                                                                         slider=238

Нагадаємо, в період з 2014-2016 рр. за підтримки Почесного консула Литовської Республіки у м. Дніпро, було відправлено близько 100 учасників АТО до Литви на безкоштовне лікування та реабілітацію. 

Висловлюємо щиру вдячність за політичну та моральну підтримку, яку Литва надає українським Збройним Силам в непростий для держави час. 

slider=240

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору