Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ МЕДИКІВ ДО ЛИТВИ

13 березня 2017 року команда психіатрів, психологів та реабілітологів з Дніпропетровської, Полтавської, Луганської та Донецької областей направилася до Литви для участі в навчальному курсі з психосоціальної реабілітації. Як повідомлялося раніше, програму було ініційовано сумісно Міністерством охорони здоров’я Литовської Республіки та Почесним консульством Литовської Республіки у м. Дніпро за підтримки Дніпропетровської державної обласної адміністрації.

Мартінасом Марценкевічюсом, директором Вільнюського міського центру психічного здоров’я, було розроблено п’ятиденну програму заходів, до якої включені лекції та зустрічі з керівництвом Рокішкскої психіатричної лікарні, Центру психічного здоров’я, Вільнюського центру хвороб залежності, лікарні «Васарос».

                                                                      slider=239

Ця поїздка є заключним візитом експертів психосоціальної сфери до Литовської Республіки в рамках даного проекту. В квітні поточного року місто на Дніпрі зустріне офіційну делегацію Міністерства закордонних справ Литви та співробітників Вільнюського міського центру психічного здоров’я для обговорення результатів та підбиття підсумків.

За сприянням Почесного консула Литовської Республіки у м. Дніпро Віталія Півняка, були підготовлені необхідні документи для групи медиків для можливості виїхати до країни Європейського Союзу.       

 
Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору