Почесне консульство Литовської Республіки

Литовські журналісти відвідали Дніпропетровськ

09 грудня 2015 року до Дніпропетровська з робочим візитом прибула делегація журналістів литовських ЗМІ, у складі: Альвіди Баярунайте (Литовське національне радіо), Гедре Янкаускайте (журнал «Держава»), Лігіти Юодвалькене (газета «Вісті Укмергес»,) та Дайни Чігінскене (газета «Алітус») метою, яких було отримати точний портрет того, що зробила Литва в рамках розвитку литовсько-українських відноси.

З самого ранку відбулася зустріч з Віталієм Півняком, Почесним консулом Литовської Республіки в м. Дніпропетровську, під час якої було надано загальну характеристику основних напрямків діяльності консульства та основні досягнення в роботі за 2015 рік.

slider=132

За сприяння Почесного консула Литви в Дніпропетровську Віталія Півняка іноземні журналісти провели зустріч з керівництвом Дніпропетровської державної обласної адміністрації, де мали можливість ознайомитись із сучасними засадами регіональної політики, особливостями функціонування органів обласної влади та умовами економічного та політичного життя регіону.

slider=133

В рамках візиту, делегація відвідала Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. І.І. Мечникова, де керівництво, на чолі з С.А.Риженком, головним лікарем лікарні, представило унікальну можливість ознайомитися з функціонуванням закладу, роботою штабу волонтерів та умовами лікування українських військових.

slider=134

slider=135

Під час візиту, литовська делегація також зустрілася з представниками неурядового Благодійного Фонду «Домогаємо» – де було проведено презентацію основних напрямків своєї діяльності.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору