Почесне консульство Литовської Республіки

Зустріч Почесних консулів з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні

7 грудня 2015 року, в Посольстві Литовської Республіки в Україні, відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки Маріуса Януконіса з Почесними консулами Литви в Україні в рамках обміну думками з питань актуального розвитку взаємовідносин Литовська Республіка – Україна та визначення пріоритетів спільної роботи на 2016 рік.

У ході зустрічі було обговорено низку актуальних питань діяльності Почесних консулів у консульсько-правовій, торговельно-економічній, культурно-гуманітарній та інформаційній сферах. Посол ознайомив Почесних консулів з основними аспектами нової економічної політики та інформував про актуальні напрями співробітництва в культурно-гуманітарній та інформаційній сферах двох країн.

У свою чергу, почесні консули озвучили цікаві і конструктивні думки з актуальних питань, пов’язаних з діяльністю Почесних консульств Литви, плануванням спільних заходів в різних містах України за підтримки Посольства в 2016 році.

Крім того, йшлося про відзначення у наступному році Днів Литви в Дніпропетровську. Почесний консул Литовської Республіки в Дніпропетровську Віталій Півняк підтвердив, що Дніпропетровський регіон візьме найактивнішу участь в урочистих заходах.

 slider=130

 slider=131

Делегація Почесних консулів Литовської Республіки відвідала Києво-Печерську Лавру, де ознайомилась з великим проектом – відтворення надгробного пам’ятника князю, великому гетьману литовському і українському, Костянтину Острозькому в Свято-Успенському Соборі.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору