Почесне консульство Литовської Республіки

Почесний консул Литовської Республіки в м. Дніпропетровськ зустрівся з представниками литовської діаспори

17 грудня поточного року в Почесному консульстві Литовської Республіки в м. Дніпропетровську відбулася зустріч та дружній ланч керівника установи з представниками литовської діаспори. 

В ході зустрічі було обговорено підсумки роботи у 2015 році та заходи з розвитку українсько-литовського співробітництва, які плануються у наступному році.

Це була чергова зустріч, яка має на меті інтеграцію литовського осередку та забезпечення тісної співпраці з консульською установою у сфері популяризації образу Литви в Україні. Віталій Півняк заохотив литовське товариство до більш частих контактів, надав роз’яснення з приводу багатьох питань організаційного характеру, з якими звертаються до своїх лідерів члени литовської общини, а також представив свої пропозиції щодо заходів, які відбудуться на Дніпропетровщині в наступному році.

slider=136

Під час розмови сторони обговорили актуальні питання співпраці почесного консульства з діаспорою, зокрема у контексті залучення представників общини до реалізації низки гуманітарних ініціатив, до візитів іноземних осіб в наш регіон, співробітництва у культурній та освітній сферах, а також підготовки до проведення Днів Литви в Дніпропетровській області.

Представники литовської громади подякували за постійну увагу до вирішення нагальних питань діаспорян. Висловили вдячність за сприяння розвитку двохсторонніх бізнес-контактів, міжрегіонального співробітництва, проведення культурно-інформаційних заходів, а також захист прав і інтересів литовських громадян на території консульського округу.

 

slider=137

 

Почесний консул підтвердив готовність продовжувати у 2016р. подальшу тісну співпрацю з литовською діаспорою.

slider=138

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору