Почесне консульство Литовської Республіки

Фотозвіт участі майстрів у фестивалі «Рудянінес»

Вітаємо наших майстрів Петриківського художнього розпису з успішним виступом на Міжнародному фестивалі народних культур «Рудянінес» та фестивалі Української культури " Aš myliu ją,mano Ukraina", присвячений 200-річчю Т.Г.Шевченко.

Українська майстерність зачарувала литовських суддів фестивалю та глядачів, охочих наочно роздивитися кожний рух пензлів майстрів, та отримала відзнаки від організаторів заходів:почесні грамоти,пам’ятні сувеніри та подарунки.

Теплий прийом української делегації продовжився у столиці Литовської Республіки – м.Вільнюсі- школі мистецтв ім.Чюрленіса, де творчо обдаровані школярі провели півтори години у вивченні тонкощей Перківського розпису, який зачаровує своєю виразністю та водночас складністю.

Віддаючи належну увагу розквіту давньоукраїнського ремесла Дніпропетровщини, Почесне Консульство Литовської Республіки у м.Дніпропетровськ й надалі буде сприяти та створювати можливість для безперешкодного мандрування майстрів нашого краю до європейських країн для ознайомлення світу з української творчістю.

slider=62

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору