Почесне консульство Литовської Республіки

Фестиваль в Литві!

Хочеться поділитися приємними новинами з нашими читачами.

27-28 вересня 2014 року в Литві, у місті Вісагінас, відбудеться V Міжнародний фестиваль народних культур «Rudenines». Метою фестивалю є поширення міжнаціонального культурного спілкування, об'єднання різних народних творчих жанрів, а також популяризація в суспільстві творчості різних національних культур.

В Вісагінасі проживають представники понад 40 національностей, тому «Rudenines» – традиційний захід, призначений як для дітей і молоді, так і для дорослих та громадськості навколишніх регіонів. Взяти участь у фестивалі приїдуть колективи з окремих етнічних регіонів Литви та зарубіжжя. В рамках фестивалю запланована захоплююча програма: народні танці і музика, фольклорний та етнічний калейдоскоп протягом дня, випаде можливість відвідати ремісничий ярмарок, ну а ввечері на гостей чекає святковий гала-концерт.

В цьому році особлива увага приділяється представникам української культури. В рамках фестивалю «Rudenines» пройде фестиваль української культури, який присвячений 200-річчю Т.Г.Шевченко. Україну на цьому фестивалі будуть представляти наші майстри Петриківського розпису. Учасники та гості фестивалю зможуть наочно побачити, як створюються шедеври відомого Петриківського розпису, а також взяти участь у майстер-класах по їх створенню. Після закінчення фестивалю майстрів Петриківки очікують у Вільнюсі, у відомій Литовській школі мистецтв ім.Чюрленіса. Там вони проведуть ще 2 дні з майстер-класами для литовських школярів.

Поїздка наших учасників у даному фестивалі, здійснюється за підтримки Почесного Консульства Литовської Республіки у м.Дніпропетровськ та особисто Почесним Консулом Півняк Віталієм. Побажаємо нашим майстрам гідно представити наш край!

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору