Почесне консульство Литовської Республіки

50 ВІДТІНКІВ ОСВІТИ ЗАКОРДОНОМ

20 квітня у м. Дніпро пройшов Форум «50 відтінків освіти закордоном», який було організовано Каунаським університетом Вітаутаса Великого, потенціал якого представили співробітники департаменту міжнародного співробітництва Університету – Олена Плотнікова та Еглє Янускевічшєнє, професор факультету політичних наук та дипломатії УВВ Сауліус Піворас та лектор Юстінас Юозаітіс.

Унікальною особливістю цього заходу став його формат: Форум містив в собі одразу 3 паралельних заходи, що пройшли під одним дахом. Головний із них — це пряме спілкування із представниками закордонного вишу. Відвідувачі змогли отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавили — про умови вступу, навчання, проживання, кошти і видатки, стипендії, кар’єрні перспективи тощо.

Окрім цього було організовано тест на знання англійської мови та консультацію з профорієнтації, почесне консульство Литовської Республіки проконсультувало з питань візової підтримки.

Таким чином, презентуючи можливості навчання за кордоном,  Форум став зручним майданчиком, на якому майбутні студенти, батьки, представники навчальних закладів та експерти змогли обмінятися знаннями, враженнями, думками та досвідом з литовськими науковцями.

 

slider=245

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху