Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛИТВИ ДО ДНІПРА

21 квітня п.р. до м. Дніпро з робочим візитом прибула делегація Литовської Республіки у складі: Мартінас Марценкевічус – директор Вільнюського міського центру психічного здоров’я, Еміліс Субата – директор Вільнюського центру вивчення захворювань залежностей, Арвідас Скорупскас – колишній радник Міністра охорони здоров’я Литовської Республіки  та Лаурінас Букелскіс – завідувач відділення гострої психіатрії Вільнюського міського центру психічного здоров’я.

Цей візит став заключним в рамках дворічного проекту «Допомога областям Східної України у реформуванні системи психічного здоров’я та у продовженні перебудови сектору психосоціальної реабілітації».

За сприяння Почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпро була організована низка зустрічей професійного та адміністративного характерів.

Делегація ознайомилась з роботою двох медичних закладів, які є одними з успішних на ряду інших, безпосередньо залучених до навчальної програми лікарень, в яких литовським експертам були продемонстровані результати отриманих раніше знань та навиків на практиці.

slider=246

Як зазначив колишній радник Міністра охорони здоров’я Литовської Республіки Арвідас Скорупскас: «Унікальною особливістю цього проекту став його європейський підхід,  адже реформування сфери медичного обслуговування відбувалося комплексно, одразу за трьома напрямами – «біо-психо-соціальна допомога». Наш проект, за підтримки уряду Литви, став справжнім прикладом декомунізації».

На зустрічі з керівництвом ОДА йшлося про основні етапи розробки, реалізації та досягнення проекту. Представники Литовської Республіки запропонували порядок подальшої роботи на 2017-2018 рр.

Директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Будяк зазначила: «Головне – це той багаж знань та досвід, які перейняли наші медичні працівники, проте важливо збудувати власну систему психосоціальної реабілітації, яка дозволить надавати кваліфікаційну допомогу не тільки українським військовослужбовцям, а й громадянам інших країн».

Володимир Юрченко, заступник голови Дніпропетровської ОДА, вручив членам делегації  подяки за особистий внесок в реалізацію Проекту.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору