Почесне консульство Литовської Республіки

Візит Віце-Міністра закордонних справ Литовської Республіки в Дніпропетровськ

11 березня 2015 року відбувся візит литовської делегації на чолі з Віце-Міністром закордонних справ Литовської Республіки Андріусом Крівасом до Дніпропетровська. Метою візиту була участь пана Кріваса у засіданні Стратегічного дискусійного клубу, на якому представники наукових та дипломатичних кіл з Європейського Союзу обговорювали перспективи участі України в Північноатлантичному альянсі, можливі шляхи допомоги Україні країнами-членами НАТО у сьогоднішній складній ситуації як стратегічному партнеру та країні, яка геополітично знаходиться на межі протистояння біполярного світу.

Крім участі у зазначеному заході, Почесне консульство Литовської Республіки забезпечило проведення зустрічі литовської делегації із Заступником голови – керівником апарату Дніпропетровської державної обласної адміністрації Геннадієм Корбаном. Сторони обговорили ситуацію, з якою стикнувся Дніпропетровськ як епіцентр лікування поранених у зоні АТО. У цьому сенсі сторони відмітили необхідність допомоги Дніпропетровській області з тим, аби запрацювали спеціальні центри фізіологічної та психологічної реабілітації. Таку допомогу литовська сторона вже готова надати у рамках урядової програми по лінії Міністерства охорони здоров’я Литви. Високо оцінюючи практично надану допомогу Литовською Республікою, українська сторона подякувала за продуктивну співпрацю.

У цьому ж контексті – перебування значної кількості поранених учасників бойових дій у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова – литовська делегація зустрілася із керівництвом лікарні, поспілкувалася із пораненими воєнними та волонтерами. З огляду на вклад Литовської Республіки у підтримання боєздатності української армії, головний лікар лікарні ім.Мечникова передав лист-подяку Президенту Литви Д.Грібаускайтє від імені усього персоналу медичного закладу та пацієнтів.

Наприкінець візиту, Віце-Міністр Крівас взяв участь у програмі регіонального каналу, де наживо пройшла дискусія з питання, яке стоїть на одному з перших місць для українського суспільства: вибір у бік НАТО «за» чи «проти».

slider=89

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору