Почесне консульство Литовської Республіки

Візит медиків клініки “Кардіоліта” до Дніпропетровська

15 квітня поточного року відбувся візит делегації литовських медиків клініки «Кардіоліта» на чолі з заступником генерального директора Андрюсом Йонутісом, керівником центру зарубіжного ринку і регіональним менеджером по Україні Ренатою Грітене, представником клініки в Україні Міндаугасом Победінскасом,  професором, аритмологом Аудрюсом Айдетисом  та ангіохірургом Aртурасом Мацкявічусом до м. Дніпропетровська.

Метою їхнього візиту було проведення семінару та презентації медичних послуг Литовської Республіки для місцевих спеціалістів сфери терапії та кардіології. На даному заході піднімалися наступні теми: «Новинки в лікуванні порушення ритму серця» та «Рішення судинних проблем в клініці Кардіоліта».

З огляду на попередній вдалий досвід роботи литовських експертів з Дніпропетровською обласною клінічною лікарнею ім. І.І.Мечникова, керівник консульської установи Литовської Республіки в м.  Дніпропетровську, Віталій Півняк, сприяв продовженню цієї співпраці та проведенню заходу на базі вищезазначеної лікарні.

slider=206

Зустріч литовської делегації з Риженко С.А., головним лікарем Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова

 

slider=207

Семінар для місцевих експертів

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору