Почесне консульство Литовської Республіки

Тематичні зустрічі у Дніпропетровську до Дня Європи в Україні

18 травня 2015 року  у рамках днів Європи в Україні Почесний консул Литовської Республіки Віталій Півняк взяв участь у панельній дискусії на тему: «Чим Україна може надихнути Європу?Чим Україна може збагатити Європу?». Поряд з регіональними представниками влади та наукових кіл, учасниками заходу стали високі особи дипломатичного корпусу України: Ян Томбінський, Голова представництва Європейського Союзу в Україні та Детлеф Вольтер, Генеральний консул Німеччини в м. Донецьк з офісом у Дніпропетровську. Основною призмою, під якою розглядалося питання перспективності та потенціалу України як члена Європейського Союзу, були м. Дніпропетровськ та Дніпропетровська область. Усі учасники дискусії відмітили важливість того, що в Дніпропетровському регіоні громадськість поряд із місцевою владою та за підтримки країн-членів ЄС відчутно намагається розробляти та реалізовувати проекти, які сприяють поступовому реформуванню державного та приватного секторів.

У своєму виступі Почесний консул зазначив, що приклад успішного євроінтеграційного процесу у Литовській Республіці надає українській державі впевненості у власних силах здолати підготовчий етап до членства в Європейському Союзі. 

                         Ян Томбінський, Глава Представництва ЄС в Україні відкриває дискусію

            

                                                                Віталій Півняк, Почесний консул під час виступу

 

Крім того, Віталій Півняк разом із представниками місцевої влади та іноземними дипломатами стали почесними гостями на церемонії відкриття Агентства місцевої демократії Дніпропетровської області. Метою заснування такої установи є вдосконалення взаємодії органів місцевої влади нашого регіону із громадськістю. Керуючись положеннями Європейської хартії про місцеве самоврядування керівництво області здійснило ще один крок до втілення принципів демократичного управління в регіоні.

        “Круглий стіл” з нагоди відкриття Агентства місцевої демократії Дніропетроської області

          Віталій Півняк, Почесний консул під час “круглого столу” з нагоди відкриття Агентства

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору