Почесне консульство Литовської Республіки

Розширене зібрання литовського культурно-ділового центру «Гінтарас».

11 жовтня, в читальній залі відділу краєзнавства обласної наукової бібліотеки відбулося розширене зібрання литовського культурно-ділового центру «Гінтарас».

Перша частина була присвячена Дніпропетровському вченому, професору ДНУ – литовцю Бельгарду Олександру Люціановичу (до 112-ї річниці від народження). На зібранні були присутні шановні гості: донька професора Бондар Галина Олександрівна, онук професора – Павло Станіславович, учні: ст.викладач, к.б.н. Григоренко О.С. (Аграрний університет), доцент, к.б.н. Барановський Б.О. (ДНУ ім. О.Гончара).

Рідні та учні професора Бельгарда О.Л. поділилися своїми спогадами про Олександра Люціановича, його життєвий та науковий шлях, згадали якою чуйною, уважною, працьовитою, цілеспрямованою людиною він був. За словами самого професора саме любов до лісів, озер Литви стала вирішальною у виборі профілю навчання та професії, яку він обрав на все життя – вивчати та примножувати лісні масиви Дніпропетровщини.

Для людини дуже є важливим – згадувати людей, яких пам’ятаємо за їхніми ділами, природною властивістю передавати знання учням та ділитися життєвим досвідом. Так, ми в колі рідних, друзів, учнів згадали професора Бельгарда О.Л. – видатну постать серед науковців повоєнних часів у Дніпропетровську.

 

Текст та фото підготувала

Голова литовського центру «Гінтарас» Галина Хмель-Дунай

 

slider=63

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору