Почесне консульство Литовської Республіки

Представники Дніпровського дипломатичного клубу відвідали ДДУВС

20 жовтня 2022 року представники Дніпровського дипломатичного клубу відвідали з робочим візитом Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Президент клубу Віталій Півняк, разом з колегами: Почесним консулом Румунії Віталієм Фокшою, Почесним консулом Казахстану Інною Медяник, та представниками почесних консульств Бразилії та Австрії, підписав меморандум про співробітництво з ДДУВС.

В ході зустрічі, ректор ДДУВС Андрій Фоменко та проректорка Лариса Наливайко, які ознайомили присутніх з освітньою та науковою діяльністю університету, розповіли про розвиток партнерських відносин з країнами, що представляли Почесні консули.

«Основною метою співробітництва буде об’єднання зусиль для сприяння спільній дослідницькій, академічній, комунікаційній та громадській діяльності Сторін. У такий спосіб відбувається постійний обмін досвідом, наша дружба міцнішає та розвивається. На сьогодні в університеті внутрішніх справ успішно функціонує єдиний в Україні Центр литовського права, і ми маємо у планах на базі ДДУВС також відкрити інші центри права задля того, щоби наша співпраця мала ще більший успіх», – сказав Президент дипломатичного клубу, Почесний консул Литви Віталій Півняк.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору