Почесне консульство Литовської Республіки

СВЯТКУЄМО РІЧНИЦЮ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА

Сьогодні Почесне консульство Литовської Республіки у м. Дніпро святкує свою річницю.

Вже 9 років ми активно здійснюємо свою діяльність для поглиблення українсько-литовських міжрегіональних відносин і розширення співпраці у торговельно-економічній, соціально-культурній, освітньо-науковій та гуманітарній сферах.

Дякуючи Посольству Литви в Україні та нашим партнерам, нам вдалося здійснити безліч успішних проєктів, які сприяли популяризації Литви та налагодженню ділових контактів між литовцями та українцями.

Сьогодні Україна захищає власну державність, суверенітет і територіальну цілісність. Вже 8 років і 268 днів Литва є нашим надійним партнером на цьому шляху. Литва однією з перших засудила росію в її рішенні щодо вторгнення до України, першою офіційно заявила про готовність підтримати вступ України до Європейського Союзу.

Зброя, боєприпаси та підготовка українських військових за стандартами НАТО. Лише військова допомога Литви Україні становить понад 120 мільйонів євро, а якщо говорити про загальну суму підтримки, не тільки військової, а й економічної, фінансової, гуманітарної, включаючи допомогу біженцям, – то цього року вона перетне рубіж у пів мільярда євро. Вже організовано передачу Збройним силам України зимового одягу та спорядження, 120-міліметрові міномети на платформі 113, бронемашини, тепловізори, дрони та ін.

В період з 24 лютого, діяльність Почесного консульства більшою мірою була орієнтована на підтримку гуманітарної сфери. Завдяки співпраці з міністерством охорони здоров’я та міністерством національної оборони Литовської Республіки, бізнесменами та волонтерами Литовської Республіки, керівництвом литовсько-німецького фонду «Riesenkampff Stiftung» та багатьма іншими партнерами, в Дніпропетровську область було доставлено тонни гуманітарної допомоги.

Почесне консульство Литовської Республіки у м. Дніпро висловлює слова вдячності всім литовцям за тверду позицію та допомогу в боротьбі з російською агресією. Сьогодні ми знаємо справжню ціну свободи і готові її захистити разом з народом по справжньому великої Литовської держави.

Разом до перемоги.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору