Почесне консульство Литовської Республіки

ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЛИТОВСЬКОЇ ДІАСПОРИ

23 листопада поточного року в Почесному консульстві Литовської Республіки у м. Дніпро відбулася зустріч керівника установи з видатними литовськими діячами культури, відданими друзями Посольства Литви в Україні та Почесного консульства, одними з найяскравіших представників литовської діаспори в нашій області, керівниками Кам’янської школи мистецтв Альбертом та Генрієттою Роже. Разом з ними до Почесного консула завітав фундатор інституту “Україніка” Олексій Лазько.

В ході зустрічі було обговорено підсумки роботи у 2017 році та заходи з подальшого розвитку українсько-литовського співробітництва. Розмова велась у контексті залучення сім’ї Роже та їх художнього колективу до реалізації низки ініціатив у культурній сфері, які плануються у наступному році з нагоди святкування 100-річчя з Дня Відновлення Держави Литва.

Почесний консул підтвердив готовність повністю підтримати надані пропозиції Альбертом та Генрієттою. Так, було домовлено прийняти участь у фестивалі “Skambus Saltinelis” українсько-литовської музики, що почався 22 листопада 2017 року та буде тривати до 02 лютого 2018р.

“Саме завдяки таким талановитим людям наша область попереду та саме такі люди повинні будувати майбутнє українсько-литовських відносин” – наголосив Віталій Півняк.

Наприкінці зустрічі Віталій Півняк заохотив подружжя Роже до більш частих контактів та зустрічей.

slider=299

Запрошуємо всіх на святкування 100-річчя незалежності Литовської Республіки та просимо ознайомитись з програмою фестивалю.

slider=300
 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору