Почесне консульство Литовської Республіки

ПЕТРИКІВСЬКІ МАЙСТРИ ЇДУТЬ ДО ЛИТВИ

Наближається найкрасивіше свято року – Різдво, найважливіший період двох християнських релігій, православних та католиків. Саме у цей час ми більше замислюємось про добро, душевне тепло, починаємо вірити у дива. З цією світлою ідеєю товариство українців, що мешкають у м. Вісагінас (Литва) разом з Почесним консульством Литовської Республіки у м. Дніпро взялися організовувати  проект «Різдво Своїми Руками», в рамках якого майстри народного мистецтва з Петриківського розпису відвідають Литовську Республіку та прикрасять головну новорічну ялинку у м. Вісагінас за українськими мотивами.  

Віримо, що прийдешній день України повністю залежить від того, як ми сьогодні сформуємо у молоді громадянську позицію, почуття підтримки та патріотизму, її єдності з рідним народом. Тому до цього заходу будуть залучені діти з Дніпропетровської та Луганської областей, що цьогоріч навчаються в литовській гімназії «Вільнюський дім литовців».

Приділяючи належну увагу розквіту давньоукраїнського ремесла Дніпропетровщини, Почесне консульство Литовської Республіки у
м. Дніпро повністю сприяло безперешкодному  мандруванню майстрів нашого краю до європейських країн для ознайомлення світу з української творчістю.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору