Почесне консульство Литовської Республіки

Першотравневий пікнік-фестиваль «Єдина країна – єдина родина»

1-2 травня 2014 року при підтримці Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації та Дніпропетровської Обласної Ради був проведений першотравневий пікнік-фестиваль «Єдина країна – єдина родина». Саме в такому звичному людям форматі, влада вирішила «узаконити» першотравневі пікніки в міських парках.

Загальноміський пікнік організували в парку ім. Воронцова. Тисячі городян, які прийшли сюди відвідали пляжі, спортивні змагання та майстер-класи.

На цьому святковому заході серед національних товариств області: вірменів, білорусів, німців, корейців, ромів, греків, поляків був представлений литовський центр “Гінтарас”. В цьому році йому виповнюється 12 років. На цьому заході литовський центр представив світлини, на яких відбиті події та участь литовського центру “Гінтарас” в громадських заходах міста й області за останній рік. Для гостей свята була запропонована література, що знайомить з державою Литва, її культурою, історією, освітницькі програми для отримання європейської освіти у ВНЗ Литви. Водночас гості могли ознайомитись з традиційними костюмами литовців та українців, побачити схожість елементів одягу, культур побуту.

Люди, які відвідали цей пікнік, занурилися в особливу сімейну атмосферу.

slider=50

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору