Почесне консульство Литовської Республіки

ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ПОСЛА ЛИТВИ В УКРАЇНІ ДО ДНІПРА

12 травня 2017 р. до м. Дніпро прибула делегація у складі: Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, воєнний аташе Посольства Литви в Україні Альгірдас Норкус та президент Українсько-Литовського бізнес-клубу Андріус Венскунас. 

На запрошення голови Дніпропетровської обласної державної  адміністрації Валентина Резніченка делегація взяла  участь в урочистому відкритті меморіалу «Алея пам’яті загиблих героїв Революції Гідності та бійців АТО».

slider=256

Відкриття Алеї Пам’яті

 

 

За сприянням Почесного консула Литви у м. Дніпро Віталія Півняка  були організовані робочі зустрічі  з заступником Дніпровського міського голови  та першим заступником губернатора Дніпропетровської області, де було обговорено низку актуальних питань взаємовідносин Литовська Республіка – Дніпропетровська область та визначення пріоритетів спільної роботи на 2017 рік.

slider=258

Зустріч в Дніпровській міській раді

В рамках візиту, Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова було передано гуманітарну допомогу –  медикаменти та витратні матеріали. Така допомога була надана в рамках благодійного внеску, який зробили литовські бізнесмени від імені Українсько-литовського бізнес-клубу. Також на користь лікарні презентували ікону, написану на ящику від боєприпасів. Дошки надіслали із передової. Планується, що ця ікона буде прикрашати молитовну кімнату лікарні.

slider=257

Відвідування Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова

 

slider=260
Зліва направо: Почесний консул Литовської Республіки в Дніпрі Віталій Півняк,
 Надзвичайний та Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Януконіс,
військовослужбовець Олекса Сокіл, 
Атташе з питань оборони Посольства Литви в Україні Альгірдас Норкус 
(Олекса Сокіл висловив свою подяку за можливість проходження реабілітації в війському госпіталі м. Друскінінкай)

slider=263

29.05.17 було передано іншу частину гуманітарної допомоги на суму 140 тис.грн

 

В кінці для делегація відвідала обов’язковий пункт програми –  музей Антитерористичної операції та ознайомилась з роботою полку “ДНІПРО-1”.

slider=253

 Музей АТО

slider=259

Ознайомлення за роботою полку “ДНІПРО-1”

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору