Почесне консульство Литовської Республіки

ЗУСТРІЧ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛА З УНІВЕРСИТЕТСЬКОЮ МОЛОДДЮ

Враховуючи розширення співпраці України та Литви за останні три роки та неоціненну підтримку Литовської Республіки на нашому євроінтеграціному шляху, все більший інтерес університетської молоді привертає дипломатичне представницво Литовської Республіки в Дніпрі.

Тому, 29 травня 2017 року, задля знайомства майбутніх дипломатів з особливостями політичного та культурного життя країни-члена ЄС, очільник литовського почесного консульства в Дніпрі Віталій Півняк провів освітню зустріч зі студентами факультету міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу, студенти цікавились роботою дніпровської дипломатичної установи та актуальним станом двосторонніх українсько-литовських відносин, обмінялися цікавими пропозиціями та ідеями. Віталій Півняк розповів про специфіку актуальних заходів місцевого рівня задля набуття Україною статусу повноправного члена ЄС.

Почесний консул зазначив, що саме сильна мотивація, бажання розширювати свій світогляд та високий професіоналізм молоді є запорукою успішного та всебічного розвитку держави. 

 

slider=261

 За молоддю наше майбутнє

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору