Почесне консульство Литовської Республіки

Литва пропонує розширювати медичну допомогу Україні

 

17 грудня з робочим візитом до Дніпропетровська прибула делегація представників Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони та Міністерства закордонних справ Литовської Республіки. Основна мета візиту – ознайомлення з ситуацією щодо постраждалих в зоні АТО, які перебувають на лікуванні, та потреб Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова з тим, щоб у найближчій перспективі надати професійну та фінансову допомогу.

У Почесному консульстві Литовської Республіки в м.Дніпропетровськ Віталій Півняк провів зустріч з делегацією, очолюваною радником Міністра охорони здоров’я Литви Арвідасом Скорупскасом. Під час спілкування Почесний консул попередньо ознайомив спеціалістів з особливостями обставин, у яких опинилися лікувальні заклади Дніпропетровської області у зв’язку з тим, що наша область межує з територіями, які опинилися у зоні збройних подій на Сході України.

Під час зустрічі з Головним лікарем Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова С.Риженко литовській стороні було наочно та детально продемонстровано умови, у яких проходять операції різного типу, медичне обладнання та оснащеність хірургічного, нейрохірургічного, травматологічного відділів тощо. З огляду на ситуацію, в якій опинилася Україна, було домовлено про виділення урядом Литви цільової допомоги у найближчій перспективі.

За сприяння Почесного консульства Литви делегацію було прийнято у Дніпропетровській обласній державній адміністрації радником голови Б.Трейгерманом. У ході зустрічі українська сторона подякувала уряду Литви за допомогу різного роду, яка надається вже впродовж декількох місяців. Литовська сторона підтвердила свої наміри й надалі надавати Україні гуманітарну та професійну допомогу.

slider=71

Фотозвіт сайту УкрІнформ

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору