Почесне консульство Литовської Республіки

Дива у День Святого Миколая!

Кожна дитина до Дня Святого Миколая сподівається, що отримає щось найзаповітніше. Добре, коли ця мрія про іграшку чи солодощі. Сумніше, коли дитина хотіла б отримати змогу знову бігати як раніше, насолоджуватися повноцінним життям і не думати про здоров’я.

Добрим ранком ознаменувався цьогорічний День Миколая у сім’ї, яка пережила страждання через тяжкий стан своєї дитини. 17-річний Луценко Ілля, якого було тяжко поранено під Маріуполем, після двох складних операцій, сьогодні отримав звістку від Почесного консула Литви в Дніпропетровську Віталя Півняка про те, що на нього чекають спеціалісти-реабілітологи у  Литві на безкоштовний курс реабілітації. Привітати зі святом приїхав до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова і радник голови Дніпропетровскької ОДА Борис Трейгерман.

За сприяння Почесного консульства, литовський благодійний фонд «Єдність» підготував фінансовий фундамент для того, аби  оплатити курс реабілітації у дитячому реабілітаційному центрі «Сонечко», який розташований на березі річки Нямунас, а також витрати на дореабілітаційне обстеження, переліт та проживання хлопчику та його мамі на весь період перебування у дружній країні.

22 грудня у супроводі співробітника Почесного консульства Ілля з мамою вирушать до Вільнюса, де їх зустрінуть керівники фонду. 

slider=74

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору