Почесне консульство Литовської Республіки

Литва не залишає Україну в біді

Днями у  Дніпропетровську перебував Аташе Литовської Республіки з питань оборони  Міндаугас Квікліс з метою координування відправки військового  літака з українськими пораненими в зоні АТО на лікування до Литви.

Разом з паном Міндаугасом Квіклісом прибули також литовські військові медики  Саулюс Гревішкіс і Йоланта Чюпліскєне, які   відвідали Обласну клінічну лікарню ім. Мечникова,   зустрілися з постраждалими бійцями, ознайомилися з їх медичними документами, призначеними  для супроводу на лікування.

 Літак військово-повітряних сил Литви у суботу 13 вересня   здійснив  двохгодинну посадку  і  взяв на борт 14  поранених.  В аеропорту їх проводжали представники ОДА  Святослав Олійник, Борис Трейгерман, представники командного складу батальйону Дніпро, товариші по службі й родичі. Почесний Консул Республіки Литва у Дніпропетровську Віталій Півняк побажав кожному пораненому якнайшвидшого одужання і повернення додому.

 Почесне Консульство Литовської Республіки у Дніпропетровську висловлює щиру вдячність Литовському уряду , Надзвичайному та Повноважному послу Литовської Республіки в Україні пану Пятрасу Вайтєкунасу за можливість  постраждалим в АТО українським військовим пройти курс лікування та реабілітації в дружній країні. Ми висловлюємо вдячність усім тим, хто взяв участь у підготовці до транспортування постраждалих,  збору документів і наданні віз.

Сподіваємось, що наступні гуманітарні та медичні заходи для допомоги Україні будуть проводитися згідно домовленостей між Міністерством оборони Литви та Українським Урядом.

slider=59

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору