Почесне консульство Литовської Республіки

Литовські медики відвідали Дніпропетровськ

В період з 02 по 05 березня 2016 року до Дніпропетровської області вже вдруге прибула делегація представників медичної сфери Литовської Республіки у складі Мартінаса Марценкевічюса (директора Вільнюського міського центру психічного здоров’я та Еміліса Субати (директора Вільнюського центру вивчення захворювань залежностей).

Метою їхнього візиту був  моніторинг практичного втілення раніше отриманих знань та навичок українськими медиками на своїх робочих місцях. За результатами литовською стороною було визначено наскільки програма була ефективною для реалій  української медичної сфери та можливість її продовження та розширення.

За сприяння Віталія Півняка, Почесного консула Литовської Республіки в м. Дніпропетровську, 03 березня 2016 року відбувся візит експертів з психологічної реабілітації до Дніпропетровської обласної державної адміністрації. На зустрічі з керівництвом ОДА йшлося про основні етапи розробки, реалізації та перші досягнення програми психосоціальної реабілітації учасників АТО, членів їх сімей та біженців, узгоджувався порядок подальшої роботи на 2016 рік в рамках підготовки до відправлення 40  фахівців на курси з практичного навчання психосоціальній реабілітації до Литви.

slider=172

Директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Будяк зазначила, що наша область розраховує на експертну допомогу литовських фахівців та їхні поради щодо проведення реабілітації військових за європейськими стандартами. За її  словами, Литва – це пострадянська країна, яка свого часу пройшла той етап, який переживає зараз наша держава. Тому спільно ми продовжимо підготовку спеціалістів за напрямком реабілітації. Головне – це той багаж знань, який отримають наші медичні працівники.

В рамках візиту делегація Литовської Республіки відвідала п’ять профільних лікарень Дніпропетровської області, а саме: «Реабілітаційний центр для постраждалих військовослужбовців», «Дніпропетровську міську поліклініку № 1, «Дніпропетровський наркологічний диспансер», «Дніпропетровську клінічну психіатричну лікарню».

slider=173

slider=174

На зустрічі в госпіталі 

 

 

slider=175

На зустрічі з головним лікарем Міської поліклініки № 1

 

 

slider=176

slider=177

На зустрічі в наркодиспансері

 

Місцеві експерти впевнені, що  обмін досвідом, ідеями між спеціалістами та нові знання допоможуть створити в області потужну реабілітаційну базу.

 

slider=178

Нарада з учасниками семінару

 

По завершенню візиту литовська делегація відвідала музей «Пам’яті єврейського народу та Голокосту в Україні»

slider=179

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору