Почесне консульство Литовської Республіки

КОМАНДА МЕДИКІВ НАПРАВИЛИСЯ ДО ЛИТВИ НА НАВЧАННЯ

13 червня 2016 року стартував другий етап навчального курсу психосоціальної реабілітації для медичних співробітників Дніпропетровської та Полтавської областей. Нагадаємо, програму було ініційовано сумісно Міністерством охорони здоров’я Литовської Республіки та Почесним консульством Литовської Республіки в м. Дніпро за підтримки Дніпропетровської державної обласної адміністрації. Перший етап програми відбувся в листопаді минулого року, в рамках якого по 30 учасників з Дніпропетровської та Полтавської областей пройшли заняття зі спеціалістами Литовської Республіки протягом 5 робочих днів у закритому режимі заміського комплексу нашого регіону.

Згідно з попередньою домовленістю, цьогорічна (нинішня) стадія проекту передбачає відрядження 4 груп по 10 спеціалістів (всього 40) із Полтавської та Дніпропетровської областей до Литовської Республіки на 5 днів. Тривалість проекту – до 1 травня 2017 року. Перша група, що направилась на навчання до Литви – група адміністраторів (керівники лікарень та представники обласних державних адміністрацій). Наступними поїдуть лікарі психологи та інші експерти даної сфери діяльності. Передбачається, що підготовку здійснюватимуть за п’ятьма напрямами: психіатр, психолог, медична сестра, соціальний працівник, та нова для України спеціальність – ерготерапевт.

Тож, сьогодні Вільнюський міський центр психічного здоров’я, на чолі з Мартінасом Марценкевічюсом зустрів делегацію спеціалістів психосоціальної реабілітації та групу адміністраторів вказаних регіонів України. Проект «Допомога східним регіонам України в реформуванні системи охорони психологічного здоров’я і продовження реформування сектору психосоціальної реабілітації» фінансується Міністерством іноземних справ Литовської Республіки.

В період з 13 до 18 червня, адміністратори пройдуть інтенсивні заняття з спеціалістами зазначеної сфери діяльності. Заплановано зустріч з Міністром охорони здоров’я Литовської Республіки Юрасом Пожелой, заступником Вільнюського міського голови Гінтаутасом Палуцкасом, директором департаменту охорони здоров’я Йонасом Бартлингасом, президентом Литовської асоціації фінансових аналітиків Еладіюсом Кірійановасом.

Групу працівників медичної сфери супроводжує Ганна Подлєсна, представник Почесного консула Литовської Республіки в м. Дніпро, за сприянням якого були підготовлені необхідні документи для можливості виїхати до країни Європейського Союзу для участі в навчальному курсі.

   

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору