Почесне консульство Литовської Республіки

ФЕСТИВАЛЬ ЛИТОВСЬКО- УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ ТРИВАЄ

Наближається найкрасивіше свято року – Новий Рік, саме у цей час ми більше замислюємось про добро, душевне тепло, починаємо вірити у дива. З цією світлою ідеєю, а головне в передчутті святкування 100-річчя проголошення незалежності Литовської Республіки, товариство литовців, що мешкають у м. Камянське, на чолі з керівниками Кам’янської школи мистецтв Альбертасом та Генрієттою Роже проводять фестиваль литовсько-української музики “Skambus Saltinelis”.

До святкування долучилося Почесне консульство Литви в Дніпрі. Так, 22 грудня представники консульства відвідали відкриття виставки учнів Художньої школи ім. І. Першудчева та відкритий конкурс родинних ансамблів в рамках Фестивалю.

“Це чудова подія, метою якої ми бачимо зміцнення родинних стосунків, виховання молоді на високих моральних, духовних якостях, формування національно – патріотичних почуттів” – сказала Генрієтта Роже.

Участь в конкурсі взяли 10 сімей, з яких, спільними зусиллями глядачів і журі, було обрано 3-х переможців для участі в гала-концерті Фестивалю 2 лютого 2018 року, куди запрошено Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса.

slider=305

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору