Почесне консульство Литовської Республіки

13-01-1991

13 січня – день пам’яті захисників свободи Литви, ціною якої стали життя 14 патріотів, котрі поклали її на вівтар Батьківщини. Бажаємо довгих років миру та процвітання Литовській Республіці.

Сьогодні Литва є взірцем держави з твердою позицією у світовому діалозі, направленого на мирне врегулювання конфлікту на сході України. Тому символічною стала зустріч 13 січня Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте з дітьми українського класу Вільнюського дому литовців, що навчаються там за урядовою програмою допомоги сім’ям, постраждалим від бойових дій на сході України.

В ході зустрічі Президент цікавилася шкільними буднями та побутовими питаннями дітей. У відповідь, вони подякували пані Президента від імені країни, і від імені батьків, за можливість продовжити навчання в безпечному середовищі, побачити світ, отримати новий досвід та відволіктися від гірких спогадів війни.

 

Лінас Лінкявічус, міністр закордонних справ Литви і Володимир Яценківський, Посол України в Литві також зустрілись з дітьми.

slider=306

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху