Почесне консульство Литовської Республіки

ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ В ШКОЛАХ ДНІПРА МОЖУТЬ ЗАЛУЧИТИ ЛИТОВСЬКУ КОМПАНІЮ

 Це питання обговорили 4 жовтня директор департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради і голова інвестиційного комітету групи компаній «PONTEM» Ірмантас Норкус, а також Повноважний міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас та Почесний консул Литви в Дніпрі Віталій Півняк.

«Зараз в Дніпропетровській області багато робиться для поліпшення умов навчання дітей, в тому числі матеріально-технічної бази шкіл і дитячих дошкільних установ. Безумовно, нам цікаві інноваційні підходи до організації харчування школярів», – зазначили в міській раді.

Ірмантас Норкус поінформував, що в Литві компанія «PONTEM» працює близько 20 років і займає майже третину ринку з надання послуг в організації харчування.

«Головний наш споживач – це школярі. У минулому році ми вирішили вийти на український ринок і, зокрема, успішно почали працювати в Києві. Тепер ми хотіли б запропонувати свої послуги і в Дніпрі», – проінформував Ірмантас Норкус.

Він зазначив, що компанія також надає послуги з навчання персоналу і контролю якості продуктів. “Завдяки IT-систем батьки можуть бачити — о котрій годині та що їв їх дитина, скільки коштує обід, і отримати іншу інформацію. Весь набутий, за довгі роки існування, досвід успішного ведення бізнесу в Литві ми прагнемо застосувати сьогодні і в Дніпрі”, – зазначив Ірмантас Норкус.

Віталій Півняк пообіцяв, що Почесне консульство Литви в Дніпрі надасть максимального сприяння розвитку такого двохстороннього співробітництва.  

slider=290

http://pontem.com.ua – Офіційний сайт компанії “PONTEM”

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору