Почесне консульство Литовської Республіки

Дніпропетровська делегація відвідала Литву

14-17 квітня 2015 року за сприяння Почесного консульства Литовської Республіки в м. Дніпропетровськ на запрошення Міністерства закордонних справ Литовської Республіки з робочим візитом у Литві перебувала українська регіональна делегація журналістів на чолі з Радником Голови Дніпропетровської державної обласної адміністрації Тетяною Губою. Під час поїздки делегацію ознайомили з умовами лікування українських військових, які перебувають на реабілітації у воєнному госпіталі курорту Друскінінкай. У свою чергу дніпропетровські журналісти мали змогу поспілкуватися з литовськими колегами не лише на тему українсько-литовських відносин в цілому, а й щодо глибоко професійних підходів до роботи. З огляду на те, що Литва зробила значний прорив у демократичному суспільному та державницькому розвитку, українським спеціалістам було корисно поспілкуватися з журналістами, які за невеликий строк розбудови «незалежної журналістської думки» у державі з радянським минулим, успішно втілюють високі стандарти «свободи слова».

Цінні моделі ефективного психологічного та фізичного відновлення здоров’я військових литовський уряд має намір втілити у нашому регіоні вже цього року шляхом залучення до реформування системи медичного обслуговування спеціалістів високих категорій з ЄС. Таку інформацію ще раз підтвердив радник Міністра охорони здоров’я Литовської Республіки А.Скорупскас під час зустрічі з делегатами.

Відчутним проявом небайдужості до українського суспільства стала зустріч з представниками низки неурядових громадських організацій, які хотіли отримати від української делегації не лише інформації щодо реального стану волонтерського руху у Дніпропетровському регіоні, а й щодо конкретних випадків, у яких литовські НГО вже готові надавати допомогу. Прямий обмін контактами, сподіваємось, у недалекій перспективі принесе добрі звістки для вирішення низки питань, з якими стикаються переселенці з зони АТО, волонтери, журналісти.

slider=91

Литовцы: «Мы хотим, чтобы Украина поскорее прошла путь демократии»

Делегация из Днепропетровщины с рабочим визитом посетила Литву

«Побувавши в Литві хоча б раз – закохаєшся в цю країну…»

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору