Почесне консульство Литовської Республіки

Dnipro Economic Forum (DEF’2018)

15-16 листопада 2018 року відбувся економічний форум «Dnipro Economic Forum» (DEF’2018) — масштабна подія в Україні, яка мала на меті налагодити конструктивний діалог між національними і міжнародними партнерами в інвестиційній, інноваційній та економічній сферах.

На форум було запрошено близько 150 спікерів та експертів, які мали відповісти на ключові питання розвитку держави. За ініціативою Посольства Литовської Республіки в Україні та Почесного консульства Литви в Дніпрі, одним з учасників став Саулюс Лабутіс, радник-посланник Посольства. Окрім того були присутні: посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, посол Франції пані Ізабель Дюмон, експерт Аналітичного центру політичних європейських досліджень Майкл Емерсон, заступник міністра промисловості і торгівлі Чехії Іржі Гавлічек. 

Зліва направо: Юрій Голік – радник голови Дніпропетровської ОДА, Гліб Пригунов – голова Дніпропетровської обласної ради, Віталій Півняк- Почесний коснул Литви у м. Дніпро, Саулюс Лабутіс – радник Посольства Литви в Україні 
Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору