Почесне консульство Литовської Республіки

УКРАЇНСЬКИЙ КЛАС ВІДЛЕТІВ ДО ВІЛЬНЮСЬКОГО ДОМУ ЛИТОВЦІВ

5 листопада 2018 року в міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» вся увага знову була прикута до групи дітей, що направлялися до Литовської Республіки. Відправка школярів до Вільнюського дому литовців стала для Почесного консульства ще однією доброю традицією останніх п’яти років. На навчання полетіли 15 дітей із сімей загиблих учасників ООС та переселенців із Луганської, Донецької областей та АР Крим, яких особливо болісно торкнулася військова агресія на сході України.

 

«Перед нами відкрилась перспектива майже рік навчатися в європейській гімназії. Почувши умови, відмовитися не змогли. Навчання, проживання, харчування – все безкоштовно, плюс стипендія. Вдома син жив в хороших умовах, але про такі – і мріяти не могли, це суттєва допомога нашій сім’ї.» – сказала мама Андрія Карайбіди, загиблого учасника ООС.

«Діти сповнені очікувань. Це найкраща інвестиція та компенсація, яку ми можемо їм дати, згадуючи те, що вони пережили на своєму молодому віці.» – мама переселенця Іллі.

slider=359

Литва – це перша та поки єдина країна, котра запрошує на безкоштовне навчання дітей шкільного віку із зони ООС. Більш того, це тільки частина зусиль Литовської Республіки на допомогу українцям, на рахунку якої безліч проектів пов’язаних з реабілітацією дітей та бійців, що постраждали в результаті триваючих воєнних дій.

Почесне консульство Литовської Республіки у м. Дніпро висловлює щиру вдячність литовському уряду, Посольству Литовської Республіки в Україні та Дніпропетровській обласній державній адміністрації за реалізацію даного проекту, за стабільну історію нашого співробітництва та послідовну дипломатичну опіку на світовій арені.

video=21

В міжнародному аеропорту “Дніпропетровськ”

Візит до Посольства Литовської Республіки в Україні

 

Втомлені, але щасливі в “Вільнюському домі литовців”

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору