Почесне консульство Литовської Республіки

ЗУСТРІЧ В ПОЧЕСНОМУ КОНСУЛЬСТВІ З ІЗРАЇЛЬСЬКИМ ДИПЛОМАТОМ

25 вересня 2020 року в Почесному консульстві Литовської Республіки у м. Дніпро відбулася зустріч Почесного консула Віталія Півняка з Марком Довевом, Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні, Головою Представництва Натів в Дніпропетровському регіоні (Ізраїльський культурний центр).

Сторони зустрілися для обговорення питань, що представляють взаємний інтерес у розвитку відносин між двома країнами.

Пан Марк Довев розповів, що Натів продовжує свою діяльність як центр культури сучасного Ізраїлю і пропонує всім зацікавленим приймати участь в програмах з вивчення мови іврит, культурних проектах, зустрічах, лекціях, діяльності молодіжного клубу та багато іншого.

“Епідеміологічна ситуація в усьому світі вносить корективи в вид і форму нашої діяльності. Тому багато наших проектів тимчасово «прописалися» в Інтернеті. З початку вересня ми відкрили новий навчальний рік в наших центрах з вивчення івриту. Повноцінна і ефективна робота Натів – Ізраїльського культурного центру в нових умовах – моє першочергове завдання.» – повідомив ізраїльський дипломат.

В ході зустрічі Віталій Півняк повідомив, що у 2020 році МЗС Литви планувало провести кілька значущих комунікаційних кампаній, присвячених святкуванню 30-ї річниці відновлення незалежності Литви, року Віленського Гаона та історії євреїв Литви. Інформувати литовську і міжнародну громадськість про зусилля литовської влади щодо збереження єврейської спадщини Литви, а також нагадати про трагічні наслідки Голокосту є метою цієї кампанії. Планується також заохочувати молодих литовців і ізраїльтян вивчати єврейську історію Литви.

Наприкінці зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю та розвиток відносин між Ізраїлем, Дніпропетровською областю та Литовською Республікою.

slider=422

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху