Почесне консульство Литовської Республіки

Зустріч Почесних консулів з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні

20 грудня 2017 року, в Посольстві Литовської Республіки в Україні, відбулася щорічна зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса з Почесними консулами Литви в рамках обміну думками з питань актуального розвитку взаємовідносин Литовська Республіка – Україна, підбиття підсумків роботи в 2017 році та визначення пріоритетів спільної роботи на наступний рік.

У ході зустрічі, Посол з особливих доручень МЗС Литовської Республіки Арунас Йевалтас анонсував про 7-й з’їзд Почесних консулів Литви в липні 2018 р.

У свою чергу, Почесні консули озвучили цікаві і конструктивні думки з актуальних питань, пов’язаних з діяльністю Почесних консульств Литви та плануванням спільних заходів в різних містах України на майбутнє.

Так, йшлося про відзначення у наступному році 100-річчя Відновлення Незалежності Держави Литва. Почесний консул Литовської Республіки в Дніпрі Віталій Півняк підтвердив, що Дніпропетровський консульський округ візьме найактивнішу участь в урочистих подіях та звітував, які святкові заходи вже підготовлені для жителів регіону.

slider=304

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору