Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ ПОСЛА ЛИТВИ В УКРАЇНІ ДО м.КАМʼЯНСЬКЕ

23 лютого 2018 року Надзвичайний та Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Януконіс відвідав Дніпропетровську область з офіційним візитом. Користуючись нагодою, Посол виявив бажання зустрітися з литовською діаспорою, що проживає у м. Кам'янське. Тож, 24 лютого, Посол Литви в Україні разом з дружиною, та представниками Почесного консульства мав зустріч з керівниками Кам'янської школи мистецтв, що очолюють видатні литовські діячі культури, віддані друзі Посольства Литви в Україні та Почесного консульства, одні з найяскравіших представників литовської діаспори в нашій області, Альбертас та Генрієтта Роже.

Литовський 100-річний ювілей та вітання з цієї нагоди тривають, тому вихованці школи мистецтв подарували високим гостям концерт. Перед слухачами виступили лауреати фестивалю “Skambus Saltinelis”, серед яких були і співаки, і музиканти, і танцюристи, а також хорові, інструментальні та сімейні ансамблі.

slider=332

Також важливою подією стало відвідування Римо-католицької парафії св. Миколая (м. Кам’янське), де, зазвичай, жителі міста мають можливість насолоджуватися прекрасним мистецтвом класичної музики колективу Альбертаса та Генрієтти. 

«В стінах храму литовські твори справляють незабутне духовне враження не тільки на слухачів, але і на самих виконавців, завдяки акустиці і неповторній атмосфері цього 120-річного храму» – Генрієтта Роже. 

Наприкінці зустрічі, Посол Литви виразив глибоку вдячність за теплий прийом, на якому панувала надзвичайно тепла атмосфера дружби і взаєморозуміння.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору