Почесне консульство Литовської Республіки

У Дніпрі відкрили Центр литовського права

23 лютого 2018 року, у місті Дніпро Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки Марюс Януконіс офіційно відкрив перший в Україні центр литовського права. Реалізація цього новітнього для Дніпропетровської області проекту стала можливою завдяки спiльним зусиллям Почесного консульства Литви у м. Дніпро та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (ДУВС), на базі якого створено центр.

slider=315

«Відтепер питання адаптації українського законодавства до європейських стандартів вийшло на новий рівень. У центрі литовського права розроблятимуть стандарти та рекомендації для нової системи українського права, спираючись на базу литовської юрисдикції. Студенти та курсанти університету мають можливість удосконалювати знання з міжнародного законодавства, навчатися й стажуватися у провідних університетах Литви. Крім того, центр литовського права дозволить викладачам поглибити зв’язки з європейськими колегами-юристами» – зазначив Посол. 

slider=316

В ході зустрічі, Марюс Януконіс, представляючи Посольство Литовської Республіки в Україні, підписав Меморандум про співпрацю з Дніпропетровським університетом внутрішніх справ.

slider=317

«Це підсумок нашої плідної співпраці з Литвою, яка розпочалася ще в 2017-му році, сподіваємося на міцний зв’язок у правовій сфері і надалі» – підкреслив Євген Фоменко, ректор Дніпропетровського УВС.

slider=318

slider=330

«Відкриття центру литовського права символічно, бо днями Литва святкує 100-річчя відновлення своєї державності. – сказав Почесний консул Литовської Республіки у м. Дніпро Віталій Півняк. Україні треба удосконалити своє законодавство і перейняти європейські норми права. Литва, як завжди, готова допомогти в наших євро інтеграційних прагненнях».

slider=319

Урочисте відкриття центру литовського права відвідало керівництво Дніпропетровської області, зокрема: Гліб Пригунов – голова Дніпропетровської обласної ради, Володимир Юрченко – заступник голови Дніпропетровської ОДА, Віталій Литвин – радник голови Дніпропетровської ОДА та Віталій Глуховеря – начальник ГУНП в Дніпропетровській області.

«Ми дуже вдячні позиції Литви в цілому, і позиції особисто президента Далі Грибаускайте, яка підтримує Україну на міжнародній арені. Впевнений, що відкриття центру дозволить молоді перейняти ту повагу до закону, яка є безпосередньо у Литві» – зазначив Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради.

За сприяння Віталія Півняка, були проведені зустрічі делегації Посольства з першим заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олегом Кужнaном, заступником голови Дніпропетровської обласної ради Володимиром Тюріним, Дніпровським міським головою Борисом Філатовим та ректором НТУ «Дніпровська політехніка» Геннадієм Григоровичем Півняком.

slider=320

ЦЕНТР ЛИТОВСЬКОГО ПРАВА

 
Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору