Почесне консульство Литовської Республіки

ВІЗИТ ПОСЛА ГРЕЦІЇ В УКРАЇНІ ДО ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА

17 березня 2018 року, в ході ділової поїздки, м. Дніпро відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні Георгіос Пукаміссас. Пан Посол відвідував Краматорськ, Покровск, Слов’янськ, Святогірськ в супроводі військового аташе Посольства Греції в Україні Анастасіоса Голнаса і представника ОБСЄ, де ознайомилися зі станом місць, які постраждали в ході військових дій АТО в Донецькій області.

Крім посади Надзвичайного і Повноважного Посла Греції в Україні, яку пан Георгіос виконує з листопада 2016 року, грецький дипломат є також членом Афінської археологічного товариства і Міжнародного Інституту стратегічних досліджень (IISS) в Лондоні.

У п’ятницю, 16.03.2018, делегація відвідала Свято-Успенську Святогірську лавру і в книзі відгуків, що знаходиться в Лаврському музеї Святогірської Лаври, Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні Георгіос Пукаміссас залишив такий запис:

«Відвідавши сьогодні Святу Святогірську Лавру зі своїми колегами, я сповнений почуттів радості і благодаті Богородиці, покровительки цього святого місця у гирла річки Сіверський Донець. Я бажаю, щоб ця обитель залишалася міцним і непохитним оплотом Православ’я і маяком, що випромінюють світло братства та миру на цій багатостраждальній землі України».

У м. Дніпро пан Посол відвідав Почесне Консульство Литовської Республіки в Україні, ознайомився зі структурою та роботою дипломатичної місії. Він цікавився історією нашого міста, розвитком і сучасною ситуацією.

Наприкінці зустрічі, сторони домовилися про подальшу співпрацю, обмін досвідом та підтримку грецьких спільнот в контексті дипломатичних структур нашого міста.

slider=333

 

Старший радник Почесного консульства Литовської Республіки у Дніпрі

Тетяна Тітарчук.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору